שזירת פרחים לאירועים מיוחדים

עומדים בפני אירוע חשוב ומעוניינים לעצבו עם סידורי פרחים יפים וייחודיים? בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו לסידורי וזרי פרחים מרהיבים המבוססים על אומנות שזירת פרחים מקצועית ויצירתית. השזירה מתאימה למגוון סוגי אירועים פרטיים ועסקיים לרבות שזירת פרחים לחתונות, בר ובת מצווה, ברית מילה, יום הולדת עשור, חינה, השקות, ירידים, אירועי חברה ועוד. שזירת פרחים לאירועים מופקת עם התאמה מלאה לרצונות הלקוח, למיקום, אופי וסגנון האירוע, בין אם אירוע קלאסי, אלגנטי, מודרני, כפרי ו/או אחר.

על אומנות שזירת הפרחים

שזירת פרחים לאירועים מבוססת על אומנות עתיקת יומין, הנפוצה בקרב עמים ותרבויות שונות ברחבי עולם מיפן ועד אנגליה. זוהי אומנות המעצבת ומסדרת פרחים בכלי קיבול שונים ומשלבת צמחים ואלמנטים דקורטיביים נוספים. אומנות זו דורשת הכרות עם סוגים רבים של פרחים וצמחים על צרכיהם ותכונותיהם השונות, לצד יכולת לשלבם באופן אסטטי, ייחודי ויצירתי לכדי סידור הרמוני ושלם. לשם כך יש צורך בהרבה דמיון, קשר עין יד מעולה, ריכוז רב וחוש אסטטי מפותח. כמו כן, שוזרי פרחים מקצועיים מכירים מגוון טכניקות וסגנונות עיצוב של פרחים, החל מעיצובים קלאסיים ומסורתיים ועד לגישות מודרניות ועכשוויות. אל כל זאת מתווספת היכולת להתאים את סידורי הפרחים לרצונותיו של כל לקוח ולמאפייני האירוע שעבורו הם מיועדים.

התאמה למאפייני כל אירוע

לכל אירוע אני שוזרת פרחים בהתאמה מלאה לרצונות בעליו, מאפייני המקום והאירוע עצמו. בין היתר אני מתחשבת בפרמטרים הבאים:

  • אופי האירוע- לכל אירוע פרטי או עסקי יש אופי וקונספט משלו הבא לידי ביטוי בסגנון שזירת הפרחים, בין אם מדובר בקונספט קלאסי, עכשווי, כפרי, יוקרתי, צעיר או שמרני.
  • צרכי הלקוח- לפני כל ביצוע של הזמנה חשוב לי להבין מהם רצונותיו, צרכיו והעדפותיו כדוגמת סגנון עיצוב מועדף, מיקום הנחת סידורי הפרחים, גוונים ו/או פרחים מבוקשים והגדות תקציב.
  • פלטת צבעים- גווני סידורי פרחים מתחשבים בגוונים הדומיננטיים באירוע עצמו, בין אם כצבעים משלימים או כצבעים דומים.

שזירת פרחים לאירועים

לשירותי שזירת פרחים באירועים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!