שלל עיצובי פרחים לחתונה מושלמת

מרכיב מהותי בהצלחת חתונה הוא עיצוב המקום והיותו מושקע ומושלם לכל פרטיו. בין פרטים אלו מקבלים מקום של כבוד עיצובי הפרחים שנדרשים להיות גם יפים, גם מיוחדים וגם מתאימים לחזות האולם או גן האירועים ולקונספט ואווירה מבוקשים. בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו בעיצוב פרחים לחתונה מושלם, המותאם לחזון שלכם, לסגנון האירוע, מיקום האירוע וסקלת הצבעוניות שלו.

חשיבותם של פרחים בחתונה

פרחים מהווים מרכיב עיצוב אלמנטארי בחתונות מעצם נוכחותם הצבעונית והמרעננת המעניקה אווירה טבעית, טהורה, נעימה וקסומה, המשתלבת נהדר עם קדושת המעמד וייחודו. לכן נהוג בארץ ובעולם לעצב חתונות עם סידורי פרחים מקסימים. יחד עם זאת, ברור לי שלכל חתונה יש אופי וקונספט משלה, לכן עיצובי פרחים לחתונה נדרשים להתאים למקום ולמאפייני האירוע והקונספט שעומד מאחוריו, בין אם מדובר בחתונת יוקרה מפוארת, חתונה כפרית וקלילה, חתונה עכשווית או אחרת. מלבד קו עיצוב כללי, גם לכל מתחם באירוע יש צורך בסידור פרחים ייחודי משלו.

עיצובי פרחים לכל צרכי האירוע

עימי תזכו לקבל פרחים לחתונה עבור כל צרכי ומתחמי האירוע לרבות מתחם קבלת הפנים, שולחנות, חופה, זר לכלה ועוד:

  • פרחים לקבלת הפנים- בתור נקודת המפגש הראשונה של האורחים עם האירוע, מושם דגש רב על עיצוב מרהיב של מתחם קבלת הפנים, עם סידורי פרחים ייחודיים ומרשימים בעיצוב מותאם לקונספט קבלת הפנים וחזות המתחם.
  • פרחים לשולחנות- מוצעים כסידורי פרחים או כזרים לחתונה מקסימים ומיוחדים, אשר עיצובם מתחשב בצורת השולחן וגודלו ובסגנון עיצובו. ההתחשבות ניכרת בגודל הסידור, סוג וגוון הפרחים והצמחים שבו וצורת וסגנון הכלי שבו הם יוצבו. כמו כן מושם דגש על יציבות סידור הפרחים והיותו פריט עיצוב שאינו מפריע להתנהלות הארוחה והסועדים.
  • פרחים לחופה- פרחים לחופה זוכים לעיצוב ייחודי וקסום המדגיש את קדושתו של המעמד ומותאם לעיצוב החופה ולבקשות הכלה והחתן. הזרים מעוצבים בדרכים שונות על גבי מבנה החופה, בדרך המובילה אליה ובסביבתה הקרובה.
  • זר חתונה לכלה- כמיטב המסורת אני גם מעצבת זרי חתונה לכלות שהינם מושקעים ועדינים, מותאמים לשמלת הכלה ולקונספט מבוקש.
  • פרחים מעוצבים לעוד מגוון צרכים נוספים- פרחים לחתונה יכולים להיות מעוצבים עבור מגוון מקומות וצרכים המשתנים בהתאם למאפייני האירוע ורצונות בעלי השמחה. כך למשל, ניתן לעצב פרחים לצד מעברים ושבילים, בחדרי נוחיות, על שולחנות הגשה, בבר המשקאות, לצד רחבת הריקודים ועוד.

פרחים מעוצבים לחתונה

להזמנת פרחים מעוצבים לחתונה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!