בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו לסידורי פרחים בהזמנה שכל מרכיביהם נבחרו בקפדנות ואשר נשזרו ביד מיומנת ויצירתית. כל זאת תוך שימת דגש על עיצוב פרחים איכותי העונה במדויק על בקשות וצרכי הלקוח.

אומנות המתקשרת עם אנשים

עיצוב פרחים מהווה עבורי הגשמה של חלום, המאפשרת לשלב בין אומנות ואנשים. כל הזמנה שאני מקבלת מלווה בקשר אישי מול הלקוח מתוך רצון להגשים בפרחים המעוצבים את רצונותיו. איכויות אלו משתלבות יחד עם גישת עבודה מקצועית השמה דגש על איכות, ייחודיות ואמינות.

עיצוב פרחים למגוון צרכים ומטרות

אני מספקת פרחים בהזמנה עבור קשת רחבה של צרכים ומטרות:

  • פרחים מעוצבים לאירועים- לרבות סידורי פרחים לחתונות, ברית מילה, בר ובת מצווה, חינה וימי הולדת. סידורי הפרחים מתוכננים ומעוצבים בקפידה, בהתאם לאופי האירוע, הקונספט שלו ומיקומו והצבעוניות השולטת במקום.
  • פרחים מעוצבים כמתנה- בין אם כזר או כסידור, פרחים מהווים מתנה נפלאה ליקרים לכם, בת זוג, הורים, סבים או סבתות, חברים טובים, עמיתים לעבודה, לשולחן חג, לשבתות ועוד. הפרחים מעוצבים בהתאם לאופי מקבלי המתנה, גילם ומינם, והסיבה להענקת השי.
  • עיצוב פרחים לבתי עסק- אני גם מעצבת פרחים באופן שוטף או חד פעמי לבתי עסק שונים, ביניהם בתי מלון, בתי קפה, אולמות אירועים ומסעדות. את הפרחים אני מעצבת כזרים, סידורים וכסוקולנטים, בהתאמה למאפייני בית העסק, תדמיתו, אופיו עיצוב הפנים שלו ועוד.
  • עיצובי פרחים לצרכים עסקיים- שירותיי מסופקים גם לצרכי המגזר העסקי, למשל עבור אירועי חברה והשקות, עם סידורי פרחים מעוצבים בהתאמה מלאה לצרכי המזמין ומאפייני האירוע.

סידורי פרחים מעוצבים בקפידה

כל סידור פרחים היוצא תחת ידי מעוצב בקפידה על כל פרטיו ועם שילובים מרהיבים של צבעים ומרקמים. הסידור מורכב מפרחים רעננים וטריים בשילוב חומרים איכותיים, כלים ייחודיים ועם התאמה מלאה בין הכלי לסידור. הכלים יכולים להיות קופסאות מהודרות בגדלים שונים, כד פרובאנס, כלי כסוף על רגל, כלי רומי וכדומה. כמו כן, הסידורים מוצעים עם סוגים שונים של פרחים וצמחים מוכרים וייחודיים כדוגמת פרחי ליזיאנטוס, חרציות, ורדים, סחלבים, שושן צחור, קאלות, ציפורן ירוק, אמרנטוס, צלוזיה ועוד. בנוסף, אני מעצבת פרחים בשלל צורות וארגונים החל מסידורים קלאסיים עגולים, סידורים עגולים מהודרים, סידורי פרחים אובאליים, בהשראת שדה צהוב, צורת פרי האננס ועוד – כיד הדמיון והיצירתיות הטובה.

פרחים מעוצבים בהזמנה

להזמנת פרחים מעוצבים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או  צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!