בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וההכנות כבר בעיצומן. כעת חשוב לתת את הדעת גם על עיצוב פרחים לחתונה, המשמעות של מרכיב זה, האפשרויות העומדות בפניכם והעלויות הצפויות.

בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו למענה שלם עבור סידור פרחים לחתונה, מסידורי פרחים לשולחנות ולחופה ועד לעיצוב זר לכלה. כמו כן, עמית תשמח לשוחח ולהיפגש עמכם ולספק מידע מקיף בנושא החל ממקורות השראה ועד למחירים עבור עיצוב פרחים לחתונה.

השראה לעיצוב פרחים לחתונה

אני מתחילה כל פרויקט של סידורי פרחים לחתונה בגיבוש קו עיצוב מוביל עבורו. זהו קו שאתם שותפים לגיבושו הנשען על הרצונות שלכם ועל אופי וקונספט האירוע. את ההשראה לעיצוב הפרחים ניתן לקבל ממקורות וכיוונים מגוונים. כך למשל הוא יכול לנבוע מהעדפה של פרחים ספציפיים כמו ורדים, חרציות, שושן צחור, קאלות ועוד. כמו כן, השראה לסידור פרחים יכולה לנבוע מרעיון מופשט שאתם רוצים להעביר כמו אלגנטיות, פאר, עדינות, טוהר, שמחה ועוד. וזאת רק ההתחלה: מקורות השראה לעיצוב פרחים לחתונה יכולים לנבוע מאינספור מקומות, בין אם אתרים בעולם, מוסיקה שאתם אוהבים, גוון מועדף ועוד. עכשיו, לאחר שהובן וגובש קו עיצוב, תפקידי להוציא רעיונות אלו לפועל בעזרת ידע מעשי רב, רמה גבוהה של יצירתיות ודמיון, חומרי גלם איכותיים ומקוריים, והרבה אהבה לתחום.

שיקולים פרקטיים בעיצוב פרחים לחתונה

לצד חיפוש מקורות השראה וגיבוש קו עיצוב מוביל, תכנון סידורי פרחים מורכב גם משיקולים פרקטיים ובראש ובראשונה משיקולי תקציב. חשוב לדעת שכמו בתחומים ושירותים אחרים הנדרשים לחתונות, גם בסידורי פרחים השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות עיצוב ועלותן. בין היתר, עלות סידורי פרחים נובעת מכמות הסידורים המבוקשים, מידת מורכבותם וסוג הפרחים המבוקשים, כלי הקיבול שלהם ואלמנטים דקורטיביים נוספים שיכללו בעיצובם. בנוסף לכך, בעת תכנון סידורי פרחים יש לקחת בחשבון את תנאי מתחם האירוע, בין אם הוא מתקיים בחוץ או בפנים, בחורף או בקיץ, בשעות היום או החשיכה ועוד.

הזמנת סידורי פרחים לחתונה

להזמנת סידורי פרחים לחתונה במחירים נוחים ועם עיצוב מתאים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!