עיצוב של חתונה לא יהיה מושלם בלי סידורי פרחים לחופה ולשולחנות. בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו בעיצוב פרחים מרהיב וייחודי המותאם במדויק לרצונות שלכם ולאופי האירוע. זהו עיצוב המבוסס על מלאכת מחשבת של שזירת פרחים וצמחים מסוגים ומינים שונים, שיעניקו לאירוע נגיעות של קסם.

הקשר בין פרחים לחתונות

בכל שנה עולם החתונות מציע עוד ועוד טרנדים חדישים שהופכים את האירוע לעכשווי , יוקרתי וייחודי. יחד עם זאת, ישנם אלמנטים שלעולם לא ייעלמו מחתונות. אחד המובילים שבהם הינם סידורי פרחים עבור עיצוב חופה ושולחנות ומתחמים נוספים באירוע. הפרחים היפים והמעוצבים מעניקים לאירוע רעננות טבעית וקסומה. כמו כן פרחים מסמלים משחר ההיסטוריה טוהר, אהבה, תקווה ולבלוב. לכן בכל חתונה, בכל סגנון ומקום ובכל עונות השנה, סידורי פרחים מהווים מרכיב בסיסי. יחד עם זאת, מה שכן משתנה הינו סגנון עיצובם של הפרחים בהתאם לרצונות בעלי השמחה ומאפייניו של האירוע.

שיקולים בעיצוב סידורי פרחים

עיצוב סידורי פרחים בחתונה מוכתב על ידי שורה ארוכה של שיקולים אסטטיים ופרקטיים. העיקריים שבהם הינם:

  • רצונות בעלי השמחה- הגורם הראשון שמשפיע על עיצוב פרחים בחתונה הוא הרצונות וההעדפות שלכם מבחינת חזות סידורי הפרחים, גוניהם, סוג הפרחים שיישזרו בהם וכדומה.
  • קונספט האירוע- קונספט האירוע והאווירה המבוקשת בחתונה משפיעים על בחירת סגנון סידורי הפרחים. כך למשל, בחתונה קלאסית יכול להתאים סידור פרחים מסורתי ואילו בחתונה כפרית סידור יותר צבעוני ומשוחרר ישתלב טוב באווירת האירוע.
  • שיקולים פרקטיים- מעבר לשיקולים אסטטיים, סידורי פרחים בחתונה מוכתבים גם מהיבטים פרקטים שונים. כך למשל עיצוב פרחים על שולחנות נדרש להיות יציב ושלא להפריע למסבים לראות ולשוחח אחד עם השני. כמו כן במידה ומדובר באירוע חיצוני יש להתחשב בתנאי מזג האוויר כמו רוח או שמש ישירה. בנוסף סידורי הפרחים נדרשים לעטר את המקום מבלי שיפריעו להתנהלות האירוע – אורחים ועובדים כאחד.
  • שיקולי תקציב- כמו בתחומים אחרים בחתונה, גם בעיצוב פרחים השמיים הם הגבול ועלותם תושפע מכמות סידורים מבוקשת, מידת מורכבות הכנתם וסוג הפרחים המשמש אותם. לכן חשוב להגדיר מראש מסגרת תקציב ועל פיה לתכנן את אופי, סוג וכמות סידורי פרחים מבוקשים.
  • בחירת קו עיצוב כללי- בהתאם לקונספט המבוקש ורצונות בעלי השמחה יתוכנן קו עיצוב כללי עבור כל סידורי הפרחים באירוע. הסגנון יתמוך בעיצוב ובאווירה המבוקשים ויעניק לחתונה מגע קסום וייחודי שאף אלמנט דקורטיבי מלאכותי אחר לא יחליפו.

סידורי פרחים לחתונות

להזמנת סידורי פרחים לחתונות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!