סידור פרחים מודרני שאני מעצבת הינו מרהיב וייחודי, כדוגמת סידור בכלי כסוף על רגל המשלב קאלות, סיילקס, אמרנטוס ועוד. הסידורים מתאימים למגוון אירועים וצרכים פרטיים ועסקיים, מאופיינים בקווי עיצוב מיוחדים ומוכתבים על ידי מספר שיקולים מרכזיים.

שיקולים בעיצוב סידור פרחים מודרני

עיצוב של סידור פרחים מודרני מושפע ממספר שיקולים. העיקריים שבהם הינם:

  • חומרים- בסידור פרחים מודרני ניתן לשלב קשת רחבה של צמחים וחומרים שונים, טבעיים או מלאכותיים, כדוגמת ענפים יבשים, צמחייה ירוקה וכלים מיוחדים.
  • א-סימטריה- שלא כמו סידור קלאסי השם דגש על חזות עגולה וסימטרית, סידורים מודרניים הינם לעיתים קרובות א- סימטריים, ולא אחת באים לדמות את האופן שבו אובייקטים מוצבים בטבע. יחד עם זאת, גם סידור פרחים מודרני שומר על חזות הרמונית הנוצרת בעיקר על ידי קומפוזיציה מאוזנת, מרקמים וצבעוניות נכונים.
  • טכניקות- בעיצוב מודרני של סידורי פרחים אני נעזרת במגוון טכניקות וחומרים המסייעים בעיצוב הסידור, העמדתו ויציבותו. הטכניקות תורמות ליצירת עניין, הרמוניה ותנועה ביצירה.
  • קונספט מבוקש- אני מעצבת סידורי פרחים מודרניים מתוך התאמה מלאה לבקשות הלקוח ומאפייני האירוע שעבורו הם מיועדים. ההתאמה ניכרת בסגנון הסידור והאווירה שהוא משרה, שיכולה למשל להיות דרמטית ומרשימה, מעודנת ואלגנטית, צעירה ותוססת ועוד.
  • התאמה למרחב- סידור מודרני לפי הזמנה מעוצב כך שיתאים לחלל שעבורו הוא מיועד. ההתאמה ניכרת בין היתר בפרופורציות של הסידור, סוג הפרחים והצבעוניות השלטת.

לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!