סידורי פרחים מיוחדים

אני שוזרת ומעצבת סידורי פרחים בהזמנה שהינם מושקעים ומיוחדים, מותאמים במיוחד לרצונות שלכם ולצרכי האירוע שעבורו הם מיועדים. סידורי פרחים מיוחדים נוצרים על בסיס ידע וניסיון, עם שפע של דמיון ויצירתיות, מתוך אהבה לתחום ותשוקה לשמח ולרגש אנשים.

מגוון טכניקות שזירה

היכולת שלי לספק סידורי פרחים מיוחדים מבוססת על הכרות מעשית עם מגוון טכניקות שזירה קלאסיות ועכשוויות. זאת לצד מגוון מקורות השראה המתחילים באנשים שעבורם הסידורים מיועדים, וממשיכים לסביבת האירוע והקונספט שלו. וזו רק ההתחלה: השראה יכולה גם לנבוע מעונת השנה, מזג האוויר, תחושות ורגשות, מגמות עיצוב עכשוויות ועוד. טכניקות ומקורות השראה אלו מאפשרים לי לשזור יצירות אומנות טבעיות, מרגשות וקסומות, המגשימות חלומות ומעצבות אנשים, מתחמים וחללים שונים. סידורי פרחים יכולים למשל לעצב זר כלה, סידור שולחן מרכזי באירוע, לעצב חופה, ספסלים, פרגולות ועוד – כיד הדמיון הטובה והצרכים שלכם.

סידורי פרחים מיוחדים למגוון אירועים בחיים

מאז ומעולם פרחים היוו אמצעי להכרת תודה וביטוי של יופי וחגיגיות, וכל אירוע שבו הם מוענקים הינו מרגש וייחודי. כפועל יוצא מכך אני מאמינה שכל אירוע, בין אם אישי ואינטימי או גדול ויוקרתי, נדרש לסידורי פרחים מיוחדים ומתאימים. בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת, יום נישואין, אירוע עסקי, אירוע חברה, השקה וכדומה – אדאג לעצב סידור פרחים ייחודי עבורו. הסידור נשען על מגוון סוגי פרחים רעננים מוכרים ו/או מיוחדים, כלי קיבול איכותיים מעוצבים בשלל חומרים, צורות וגדלים, ועוד מגוון חומרים נוספים.

לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!