עיצוב מושלם של חתונה דורש שכל פרטיה יתוכננו בקו עיצוב אחיד ומוביל, המתאים לקונספט האירוע ומיקומו. עיצוב זה כולל בתוכו גם סידורי פרחים לחתונה שהינם איכותיים, יפים וייחודיים כפי שאפשר לקבל בסטודיו עמית עיצוב בפרחים. סידורי הפרחים מעוצבים ומותאמים לרצונות בעלי השמחה, לאופי החתונה ומיקומה, וניכר בכל מתחמי האירוע החל מסידור פרחים לשולחן, לעיצוב החופה ועד לסידור פרחים לכלה.

סידורי פרחים לשולחן החתונה

סידורי פרחים לשולחן החתונה יעוצבו על ידיי בקפידה לכל פרטיהם באופן המספק מענה אסטטי ופרקטי כאחד. הם יעוצבו מסוגים שונים של פרחים בהתאמה לרצון הלקוח ואופי/מיקום/מראה האירוע כולו. כמו כן ניתן לעצב את הפרחים בסוגים שונים ומיוחדים של כלים כדוגמת קופסאות מהודרות, אגרטלים, כלי זכוכית, כלי בטון, קופסאות עץ ועוד. כל זאת תוך בהתאמה מלאה לקונספט האירוע והגוונים הדומיננטיים בו. במיוחד יושם דגש על מאפייני שולחנות החתונה שעליהם יונחו סידורי הפרחים, בין היתר מבחינת גודל וצורת השולחן, סגנון וגוון המפה וכלי האוכל.

עיצוב פרחים למתחמים שונים באירוע

מלבד פרחים לשולחנות, סידורי פרחים לחתונה נדרשים למתחמים נוספים. קודם כל הם נדרשים לעיצוב החופה. העיצוב נבחן בהתאם לסוג וסגנון החופה, מיקומה והקונספט המוביל של הטקס. בין היתר עיצובה של חופה בפרחים יכול להיות עבור עמודי החופה וכיסוייה, השביל המוביל אליה וסביבתה הקרובה. בנוסף לכך אני מעצבת פרחים לכל מתחם מבוקש באירוע, בין אם מתחם קבלת הפנים, רחבת ריקודים, בר משקאות, בופה האוכל ועוד. כל זאת עם התחשבות בסגנון העיצוב הכולל של האירוע, הצבעים השולטים בו ומיקומו. כך למשל, יש הבדל בין עיצוב פרחים לחתונה מפוארת באולם, חתונה כפרית בשדה, חתונה אלגנטית אחר הצהרים בגן אירועים, חתונת חורף או אביב וכו’. כל זאת עם קו עיצוב מוביל וייחודי שיחבר כחוט שני בין כל סידורי הפרחים בחתונה ועיצובה הכולל, ואשר יתרום לאווירה הקסומה והייחודית באירוע ויהפכה ליותר ממושלמת.

סידור פרחים לכלה

בנוסף לסידור פרחים למתחם החתונה אני גם מעצבת סידור פרחים לכלה, שהינו יפהפה וייחודי ועומד בשורה אחת עם בקשותיה, אופייה וסגנון לבושה. כך למשל, סידור פרחים לכלה יכול להיות כזר קלאסי, עגול ומסודר, צבעוני ועליז, עדין ואלגנטי, מפואר ויוקרתי, עכשווי ויצירתי או כל סגנון עיצוב מבוקש ומתאים.

סידורי פרחים לחתונה

להזמנת סידורי פרחים לחתונה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!