זר כלה מעוצב במיוחד עבורך

בייחוד ביום חתונתך חשוב לך לזרוח ולהבליט את כל היפה והמיוחד שבך. רצונך בא לידי ביטוי בכל היבטי הופעתך לרבות זר הפרחים של הכלה. בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תזכו לזרי כלה מעוצבים, יפיפיים וייחודיים המותאמים במיוחד עבורך, לאופי ולמראה שלך, לשמלת הכלה, ולמסר שאת רוצה להעביר. זרים לכלה מסופקים אצלי כפריט בודד או כחלק מחבילת עיצוב פרחים כוללת עבור כל צרכי האירוע.

היבטים מרכזיים בעיצוב זר כלה

מבחינתי עיצוב זר פרחים לכלה הינו מלאכת מחשבת המשתנה במאפייניה בין אישה אחת לרעותה, וזאת בהתחשב במספר גורמים:

  • החלומות שלך- לרבות מאיתנו יש חזון מפורט אודות מרכיבי החתונה לרבות חזותו של זר הכלה. אני אשמח לשמוע את החזון וביחד עמך לעצבו ולהתאימו לך ולאירוע המתוכנן.
  • חזות הכלה- כמו כל פריט אקססוריז אחר, גם זרי פרחים לכלה נדרשים להתאים לחזות ולאופי שלך. בין היתר, עיצוב הזר וגווניו ישתנה בין כלה יותר מופנמת לבין כלה יותר מוחצנת, כלה מעודנת או תוססת, שמרנית או ייחודית וכו’.
  • גוני הזר- בחירת גוונים של זר כלה בין אם עדין בהיר, צבעוני, כחלחל, ורוד, או אחר, נדרשת קודם כל להחמיא לכלה ולהדגיש את תלבושתה ותסרוקתה, וכן להעביר את המסר הרצוי.
  • עונת השנה- מכיוון שזרי כלה מעוצבים מפרחים טריים, סוגי הפרחים הנבחרים עבורם משתנים בהתאם לעונת השנה. כמו כן יש להתחשב במידת העמידות של הפרחים ויכולתם לשמור על חזות רעננה ללא מים לאורך האירוע כולו.

עיצוב זר לכלה

להזמנת זר מעוצב לכלה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!