סוגי זרי פרחים

כשאנחנו מתעניינים בהזמנה של זר פרחים ורוצים לשמח אדם קרוב אלינו, נפתח את המחשב ונגלה שיש אין ספור של הצעות וחנויות פרחים. השאלה היא איך עושים סדר ויודעים במה להתמקד מכל אותן אין ספור אפשרויות. לפני הכל יש להבין למי הזר מיועד ולפי זה ניתן להתחיל את החיפוש. יש זרי פרחים לכלה, ליום הולדת, ליולדת, זר הוקרת תודה, זר אבלים ועוד מגוון של סוגי זרים.

בחרו זר בהתאם לנסיבות                                                                                              

זר פרחים יגיע בדרך כלל בשני מצבים – או באירוע שמחה או חלילה לרגל פטירה של אדם יקר. בהתאם לסיבה וגם לפי הטעם האישי וכל מכלול העדפות של מי ששולח וליעד עצמו, רצוי לבחור את הזר. גם הגוונים שלו וסוג הפרח שהוא יכיל יהיו בהתאם לקריטריונים הללו. זרים שמיועדים לאבל, יגיעו לרוב בצורה של גלגל או זר שטוח, שניתן להניח על הקבר, או בזר צנוע שניתן להניח באגרטל.

זרים שמחים                                                                                                                

בכל הנוגע לזרים שמיועדים לאירוע משמח, יש מגוון אפשרויות הרבה יותר גדול. יש מנעד של  קומבינציות שניתן לבחור מתוכם, לפי הטעם האישי ולפי האדם שמקבל את הזר בידו.

מחפשים זר פרחים ברמת גן? רוצים להפתיע אדם יקר ואהוב בזר ייחודי ומרהיב? אצלנו ב- עמית עיצוב בפרחים תמצאו מבחר זרי פרחים שיגיעו לכל מקום בעיר רמת גן. צרו קשר באתר או בטלפון 054-2600016 ונשמח לשזור לכם את הזר המיוחד עבורכם או לבחור מאחד הזרים המעוצבים שמופיעים אצלנו באתר.  

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!