סידורי פרחים בעיר הרצליה

כל זר פרחים שתציבו באירוע שלכם או בחלל הבית, ישדרג לגמרי את האווירה ויתרום לה רבות. אפשר לשלב זרים באירועים פרטיים ואינטימיים שיפיצו אור למספר מצומצם של אנשים וניתן גם לעצב באמצעותם גן אירועים, חופה ושולחנות באירוע של מאות אנשים.

בכל מקום שתציבו סידורי זרים הם יבלטו ביופיים ויעניקו אווירה ססגונית ושמחה, יציפו את החלל בריח נעים ויקרבו בין כל הנוכחים. במידה ואתם תושבי העיר הרצליה ומעוניינים ב- סידורי פרחים הרצליה, לאירוע הפרטי שלכם או לאירוע רב משתתפים, חשוב שתדעו כמה דברים מהותיים על בחירה של פרחים לאירוע.

מנעד של גוונים –ניתן לשזור ולעצב את סידורי הפרחים במגוון רחב של צבעים או לבחור גוונים דומים לסידור הפרחים, בהתאמה לסגנון ומקום האירוע שלכם.

סוג הפרח – בסידור פרחים ההתמקדות היא בפרח אחד שאותו תעדיפו והוא יהיה המוקד. ממנו יתחיל כל העיצוב וסידורי הפרחים, בהתחשב בגוון שלו ובאווירה שהוא משרה.

העטיפה של הזר –אחד הדגשים בבחירת סידור הפרחים הוא הכלי בו הוא שזור. תוכלו לבחור לסידורי הפרחים אגרטלים מתאימים, פחים מקוריים, משפכים דקורטיביים, בקבוקונים ועוד.

זר כלה הרצליה                                                                                                     

זרים רבים מיועדים לאירוע חתונה עבור הכלה המאושרת. כל זר כלה מעוצב בהתאם לבקשת הכלה שבחרה את סוג הפרחים ואת הגודל של הזר, בהתאם לטעמה האישי ולסגנון האירוע. את הזר יש להזמין מבעוד מועד והוא יהיה מוכן שזור וטרי ביום החתונה. היום ניתן למצוא זרי כלה שיכולים להגיע לעיר הרצליה במשלוח מהיר לכל כלה שעסוקה במשימות האחרונות ליום החתונה.

מחפשים סידור פרחים לאירוע פרטי בביתכם? מעוניינים לשמח את היולדת בזר קסום ואופטימי? אצלנו ב- עמית עיצוב בפרחים תוכלו למצוא מגוון רחב של זרים לכל מטרה, סידורי פרחים לאירועים ועוד. צוות החנות ישמח לעזור לכם להרכיב את הזר שלכם לפי טעמכם האישי. אתם מוזמנים ליצור קשר באתר או בטלפון –  054-2600016 ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על כל זר שתבחרו או סידורי פרחים במיוחד לאירוע שלכם.  

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!