איך תבחרי את זר הכלה לאירוע החתונה שלך?

יש אין סוף הכנות ובחירות שנעשות לקראת יום החתונה וחשוב להבין שכל הבחירות הללו למעשה מעצבות את אירוע החתונה שלכם. אחת הבחירות, הלא פחות חשובות, הוא איזה זר כלה תבחרי להחזיק ביום המאושר בחייך. גם אותו תתבקשי לבחור מתוך מנעד של סוגי זרים. במאמר זה נסייע בכמה עצות שיסיעו לך לבחור את הזר המושלם.

זר בהתאם לאופי האירוע                                                                                                                 

לכל זר יש את האופי והסגנון שלו. לכן תוכלי להתחיל בבחירה של זר שמתאים לאופי האירוע – אירוע קלאסי, מודרני, מקורי ושובב וכו’. רוב החתונות מתרחשות באולם בשעות הערב ויימשכו עד הלילה, לאירוע כזה מומלץ לבחור זר קלאסי ושגרתי. במידה ומדובר באירוע חוץ, באור יום, ליד הים או במשוב בשדה פורח, רצוי לבחור זר שיתאים לנוף ולאווירה. זר קליל עם צבעים עדינים שמתמזגים עם הטבע מסביב. במידה והאירוע שלכם הוא בכלל אירוע שיקי בגלריה תל אביבית או במקום לא שגרתי ונועז, הבחירה תהיה ב- זר כלה תל אביב – זר עם אופי שובבי, עם צבעים נועזים וטקסטורה מיוחדת.

גודל הזר                                                                                                            

ניתן היום לשזור זרים בכל גודל ובצורות שונות. אך יחד עם זאת, זר לכלה צריך להתאים למידותיה, להיות עדין ובלי קוצים ושיאפשר לכלה אחיזה קלה ונוחה. חשוב שהזר יהיה בולט ביופיו, אך יחד עם זאת שלא יהיה דומיננטי וכבד מדי. הכלה צריכה להרגיש נוח לאחוז בו כל זמן שהיא מסתובבת בין האורחים ולהצליח להניף אותו למעלה בקלות מרבית. זר כלה בכוחו לשדרג המראה של הכלה, להוסיף הרבה חן ויופי לתמונות ולהתמזג עם כל שאר האלמנטים.

מחפשת זר כלה במרכז? זר כזה שישלים את המראה ויעניק אווירה רומנטית וקסומה לכל תמונה? אצלנו ב- עמית עיצוב בפרחים תוכלי למצוא זר פרחים לכלה תל אביב מושלם, זר שימלא את התפקיד שלו בהצלחה ויצליח להרים את האווירה בחתונה לשיא חדש והתחלות חדשות!

להזמנה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

 

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!