הרגע שבו אנו מעניקים לאדם אחר זר פרחים הוא תמיד רגע מיוחד ומרגש. כיאה למעמדו, חשוב לי לעצב עבורו זר פרחים מיוחד המבטא את המסר המבוקש עם הרבה קסם, אהבה ויצירתיות.

זרי פרחים למגוון רגעים מיוחדים בחיים

אין ספק שמה שממלא אותנו באנרגיה ומאפשר לנו לצלוח את שגרת החיים, הם אותם רגעים מיוחדים בחיים הממלאים אותנו בהתרגשות, אושר, אהבה ושמחה. רגעים אלו פזורים לאורך חיינו ולכל אחד מהם יש את הגוון הייחודי שלו, לכן לכל אירוע ורגע בחיים אני שוזרת ומעצבת זר פרחים ייחודי. הזר מגלם את הסיפור שמאחוריו, המשתנה במאפייניו, פרחיו, צורתו וגווניו בהתאם למעמד ובהתאם לבקשות הלקוח. בין היתר אני שוזרת ומעצבת זרי פרחים מיוחדים לימי הולדת, הצעות נישואין, הפתעה לאדם אהוב, פגישה או פרידה מאדם חשוב ויקר, וזאת בנוסף לזרי כלה, זרים מעוצבים לשולחן החג, ט”ו באב, יום האם, ליולדת מאושרת, לשולחנות בחתונה, זרים לאירוע עסקי ועוד.

להעביר מסרים בעזרת פרחים

פרחים הם עולם ומלואו, שופע במסרים ומשמעויות. כך למשל, יש פרחים מיוחדים המעידים על אהבה כמו ורדים, ויש כאלו המעידים על טוהר כמו קאלות, בעוד שחרציות מבטאות שמחה. גם לצבעי פרחים יש משמעות, למשל לפרח לבן יש משמעות שונה מפרח אדום, כתום או סגול.

עיצוב זר פרחים אינו דבר של מה בכך, ובכדי להעביר את המסר המתאים ולהעניק למקבל הזר רגע מיוחד ומרגש בחייו, יש צורך להבין את התחום ולדעת כיצד להתאים לכל אחד זר מיוחד משלו.

להזמנת זר מיוחד ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!