בסטודיו עמית עיצוב בפרחים תיהנו משלל אפשרויות לעיצוב זר כלה במחירים הוגנים במיוחד, החל מזרים קלאסיים ועד לזרים מיוחדים בשילוב של מגוון סוגי פרחים בגוונים שונים. זרי הפרחים לכלה יסופקו בהתאמה מלאה למשאלות לבכן, שמלת הכלה וקונספט האירוע.

שזירת זרי כלה

עיצוב זר כלה איכותי נדרש ברמה גבוהה של ידע ומיומנות בשזירת פרחים מקצועית. יכולות אלו מובילות להפקת זר המעוצב עם הרבה אהבה ויצירתיות, מושקע לכל פרטיו. מדובר בזר מיוחד במינו שיישזר במיוחד עבורך ואשר ילווה אותך לאורך יום חתונתך, מהצילומים המקדימים, לאירוע עצמו ועד להשלכתו באוויר לעבר חברותייך.

אפשרויות עיקריות בעיצוב זר כלה

עיצוב זר כלה מורכב ממספר אלמנטים מרכזיים הכוללים את צורת הזר, צבעיו, גודלו ועלותו:

  • גודל הזר- גודל הזר יעוצב בהתאמה לשמלת הכלה באופן שידגיש את הבגד ולא ייבלע בתוכו. כמו כן יש לזכור כי זר הינו פריט המלווה את הכלה לאורך האירוע, לכן כדאי שלא לבחור בזר גדול ומכביד מידי.
  • צבעי הזר- צבעי הזר והפרחים שבו ייבחרו כך שיחמיאו לכלה ולשמלתה, וכן שישתלבו עם קו העיצוב הכללי בחתונה וקו עיצוב סידורי הפרחים באירוע. כמו כן צבעי הזר ייבחרו בהתאם למשמעותם. למשל פרחים לבנים מסמלים טוהר, אדומים מסמלים אהבה, אנרגיה והתרגשות, צהובים מסמלים אושר ונינוחות ופרחים וורודים מסמלים עדינות ורוגע.
  • עלות הזר- מחיר זר כלה איכותי מושפע ממידת ההשקעה הנדרשת בעיצובו וסוג הפרחים המרכיבים אותו.

הזמנת זר כלה

להזמנת זר כלה במחיר הוגן, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלי או צרו קשר עם עמית עיצוב בפרחים בטלפון 054-2600016.

להזמנות התקשרו לטלפון 054-2600016 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!